O Zaxi

Vyrábíme kožené opasky a další doplňky z kůže.


Vše je ruční práce. Od návrhu, nařezání kůže, vysekávání, přes úpravu hran, barvení, ošetření a nýtování. Většinu odstínů barev si mícháme sami. Všechny opasky (a jiné doplňky) jsou vyráběny ručně, tradičním postupem, bez využití strojů. Každý kousek je svým způsobem originál.


Kůže, ze které jsou vyrobeny všechny výrobky, nakupujeme pouze v české koželužně. Veškerá kůže je hovězí a je třísločiněná. To znamená, že je činěná rostlinými tříslovinami. 


Na výrobu opasků využíváme velké kusy kvalitní kůže, z části nazývané krupon. Opasky jsou vyrobeny z jednoho tohoto kusu kůže, nejsou lepené z jednotlivých kousků. Tím pádem jsou opasky velmi pevné.


U každého opasku je uvedena v centimetrech délka, šířka a tloušťka kůže. Opasky běžně zkracujeme podle přání a mír zákazníka. Pokud si přejete opasek zkrátit, uveďte to prosím do zprávy při objednání zboží. Opasek je ideální délky, když je spona zapnuta na prostřední dírku. 


Rádi vyrobíme opasek na přání libovolné barvy, šířky a ozdobený jakoukoliv sponou. 


Kůže je přírodní materiál. Na výrobu vybíráme kůži nejvyšší jakosti. Mějte prosím na paměti, že se jedná o přírodní kůži, mohou se objevit drobné vzhledové nepravidelnosti povrchu, jako jsou například jizvičky nebo drobné rýhy, které ale nejdou ovlivnit a nemají na kvalitu vliv. Na tyto vzhledové nepravidelnosti, drobné rýhy atd. se nevztahují pravidla reklamace.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.