JAK ZJISTIT DÉLKU OPASKU

Opasek vyrobíme přesně na míru podle Vašeho přání, tak, aby Vám dokonale vyhovoval. 

U každého opasku v internetovém obchodě je uvedena délka, ve které je již zhotoven. Tato délka je pouze orientační. Délku upravujeme na míru a lze ji libovolně zkrátit.  Pokud chcete naopak opasek delší, než je uvedená míra, zhotovíme stejný opasek požadované délky.

Délka opasku je ideální, pokud je spona zapnutá na prostřední dírku. Je to pro případ mírné změny tělesných rozměrů nebo pokud nosíte opasek někdy výš v pase nebo níž na bocích. Zapínání opasku se potom přizpůsobí díky většímu rozsahu dírek. 

Pokud kupujete opasek jako dárek a nevíte přesnou velikost, tak nevadí. Naše opasky si můžete zkrátit i sami doma. Za sponou je šroubek, které lze odšroubovat, konec opasek uříznout, udělat dírku na šroubek a znovu přišroubovat. 

 

Jak měřit?

1) Pokud máte doma opasek, který nosíte a délka je ideální, stačí změřit celou délku opasku od začátku spony. V objednávce potom uveďte toto číslo a informaci, že se jedná o délku opasku a nikoli o obvod pasu. 

2) Druhá možnost je změřit obvod těla přes kalhoty - přesného místa, kde budete opasek nosit. V objednávce potom uveďte toto číslo a informaci, že se jedná o obvod těla, kde budete opasek nosit.